SKLEPY KULTURYSTYCZNE "HERKULES" KINGI JASKIERSKIEJ, to dynamicznie rozwijające się profesjonalne sklepy stacjonarne z suplementami diety sportowej działające na terenie Legionowa i Warszawy. 

Wszyscy nasi Sprzedawcy to zawodowi trenerzy kulturystyki z wieloletnim doświadczeniem. 

Oni przeanalizują Twój dotychczasowy sposób odżywiania, omówią zalecane zmiany w sposobie żywienia, na końcu prygotują indywidualnie dobrany pod twoim kontem plan suplementacji i odżywiania. 

Tylko sklep internetowy oparty o istniejące stacjonarne sklepy z renomą gwarantują pewne pod względem pochodzenia produkty renomowanych i koncesjonowanych firm.Oferowane przez nas produkty pochodzą bezpośrednio od producentów. 

Nasza Firma zajmuje się profesjonalnym doborem i sprzedażą suplementów diety dla zawodowych sportowców, jak i amatorów sportów.

Stale współpracujemy z kulturystami, biegaczami, kolarzami, pływakami, piłkarzami. W naszej ofercie znajdziecie państwo szeroki wybór odżywek i suplementów dla sportowców i ludzi aktywnych. 

Oferujemy produkty najwyższej jakości renomowanych firm polskich i zagranicznych, po najniższych cenach.

Zapraszamy, zamówienia można realizować w stacjonarnych SKLEPACH KULTURYSTYCZNYCH "HERKULES" KINGI JASKIERSKIEJ, w Legionowie i na terenie Warszawa-Marki Centrum Handlowe M1